POZNAJ MNIE

Dobry Adwokat Wadowice

Niezależnie od tego, czy jesteś osobą prywatną, czy też przedsiębiorcą, być może stoisz przed wyborem dobrego adwokata w Wadowicach. Może to wynikać z potrzeby bycia reprezentowanym w postępowaniu sądowym, z konieczności sporządzenia pism procesowych i  innych kwestii, w których potrzebujesz profesjonalnego wsparcia.

Poszukujesz dobrego adwokata w Wadowicach?

Jeśli jesteś na etapie poszukiwania kancelarii prawnej, to jesteś we właściwym miejscu. Każdy dobry adwokat w Wadowicach opinie pozytywne gromadzi przez długi czas świadczenia pomocy prawnej. Kancelaria, którą prowadzę, ma wieloletnie doświadczenie w rzetelnej obsłudze osób prywatnych oraz firm. Wielu zadowolonym klientom udało się pomóc w ich drodze do poszukiwania sprawiedliwości i odzyskania swoich praw.

Maria Janik Adwokat Wadowice

Prawnik — Wadowice

Wadowice to niebywale urokliwe miasto położone na zachodzie województwa małopolskiego. Moja kancelaria prawna z Wadowic obsługuje klientów z miasta i okolic od wielu lat. Oczywiście mamy również klientów z całej Polski, którzy zgłaszają się po wsparcie prawne – najczęściej z polecenia innych zadowolonych klientów.

Jako prawnik Wadowice upodobałam sobie szczególnie. Być może dlatego, że panuje tu niesamowita atmosfera i po prostu uwielbiam pracować z wadowiczanami. Swoje życie prywatne i zawodowe związałam z tym miastem.

Adwokat od spraw rodzinnych w Wadowicach i wiele więcej

Często trafiają do mnie klienci poszukujący adwokata rozwodowego w Wadowicach. Zatem jeśli przed Tobą rozwód w Wadowicach, skontaktuj się ze mną. Moja kancelaria świadczy obsługę prawną z zakresu szeroko pojętego prawa rodzinnego. Kwestie alimentów, władzy rodzicielskiej, postępowania w sprawach nieletnich – to również część mojej pracy.

Są jednak także inne obszary, w których mogę być pomocna. Wspieram klientów jako obrońca oraz pełnomocnik w sprawach karnych i karnych skarbowych. Moja kancelaria to dobry adres, jeśli poszukujesz w Wadowicach prawnika od praw spadkowych i wszelkich innych postępowań w obrębie prawa cywilnego.

Reprezentuję również moich klientów w postępowaniach gospodarczych. Zajmuję się także prawną obsługą przedsiębiorstw w Wadowicach. Moją codziennością jest także reprezentowanie przed organami administracji.

Zachęcam Cię do zapoznania się z moją pełną ofertą.

Adwokat w Krakowie

Ze względu na bliskie sąsiedztwo Krakowa współpracuję również z klientami indywidualnymi i podmiotami ze stolicy Małopolski. Jeśli poszukujesz fachowej obsługi prawnej, zachęcam Cię do kontaktu.

Jako adwokat Kraków cenię szczególnie za różnorodność postępowań, które zdarza mi się prowadzić w tym pięknym mieście.

Dobra kancelaria adwokacka Wadowice

Twoja Kancelaria prawna w Wadowicach

Jeżeli aktualnie poszukujesz dobrego prawnika w Wadowicach, rozważ kontakt z naszą kancelarią.
Chcesz skonsultować swoją sprawę? Odezwij się już teraz:

kancelaria@adwokatmariajanik.pl

+48 728-908-693

KONTAKT z Adwokatem z Wadowic

Kancelaria Adwokacka Maria Janik

Skontaktuj się!