POZNAJ MNIE

Adwokat Oświęcim rozwody

Rozwód, separacja, alimenty – tematy te, choć niezwykle delikatne, mogą stać się dla wielu osób skomplikowanymi sprawami. W trudnych chwilach, związanych z koniecznością podjęcia decyzji prawnych w sferze rodziny, warto skorzystać z profesjonalnej pomocy adwokackiej w Oświęcimiu. Z poradnictwa chętnie też korzystają przedsiębiorcy oraz osoby, które potrzebują fachowej reprezentacji w sprawach karnych, karno-skarbowych czy też cywilnych.

Oświęcim herb
Źródło: https://pl.wikipedia.org/wiki/O%C5%9Bwi%C4%99cim

Profesjonalna pomoc prawna w sprawach rodzinnych i rozwodowych w Oświęcimiu

Moja kancelaria prawna świadczy przede wszystkim usługi z zakresu prawa rodzinnego. Podejmuję się prowadzenia postępowań rozwodowych oraz innych spraw związanych z tym zakresem. Są one różnorodne, a każda z nich wymaga specjalistycznego podejścia i wiedzy prawnika. W Oświęcimiu oferuję kompleksową obsługę obejmującą nie tylko rozwody, lecz także separacje, sprawy alimentacyjne, a także sprawy dotyczące władzy rodzicielskiej i kontaktów z dziećmi.

Jako adwokat od rozwodów w Oświęcimiu do każdej sprawy podchodzę indywidualnie, znając realia, specyfikę każdej sprawy oraz kierując się doświadczeniem, a także empatią. Dzięki temu klienci otrzymują kompleksową pomoc przy separacjach, alimentach, ustalaniu kontaktów z dziećmi oraz podziale majątku wspólnego małżonków. W tego typu postępowaniach niezwykle ważna jest skuteczność, ale też nie można zapominać o wsparciu oraz tym, by minimalizować stres związany z rozwodem. Oświęcim i okoliczne miejscowości mogą więc korzystać ze specjalistycznych usług, uzyskując niezbędną pomoc na każdym etapie sprawy.

Adwokat od spraw rodzinnych w Oświęcimiu

W ramach kompleksowych usług prawnych na rzecz klientów indywidualnych i przedsiębiorców w Oświęcimiu prowadzę postępowania z obszarów prawa cywilnego, karnego, pracy, ubezpieczeń społecznych, administracyjnego, a także gospodarczego. Jako dobry adwokat staram się indywidualnie podchodzić do klientów, na bieżąco informować o stanie sprawy, a także pomagać na każdym etapie postępowania.

Oświęcimiu kancelaria adwokacka obsługuje przede wszystkim rozwody i sprawy rodzinne. Z pewnością indywidualne podejście, lokalna dostępność i szeroki zakres działań to cechy, które wyróżniają to miejsce na tle konkurencji. Szczególnie w trudnych i budzących skrajne emocje sytuacjach warto mieć przy sobie profesjonalnego adwokata. Sprawy spadkowe, podział majątku czy też ustalenie opieki nad dziećmi często są skomplikowane, czasochłonne oraz obciążające. Jeśli potrzebujesz pomocy w postępowaniach rodzinnych lub szukasz porady w innym zakresie, mogę Ci pomóc stacjonarnie w kancelarii w Oświęcimiu lub zdalnie!

Skontaktuj się ze mną!

Twoja Kancelaria prawna w Oświęcimiu

Jeżeli aktualnie poszukujesz dobrego prawnika w Oświęcimiu, rozważ kontakt z naszą kancelarią.
Chcesz skonsultować swoją sprawę? Odezwij się już teraz:

kancelaria@adwokatmariajanik.pl

+48 728-908-693

KONTAKT z Adwokatem z Wadowic

Kancelaria Adwokacka Maria Janik

Skontaktuj się!