POZNAJ MNIE

Adwokat Kęty – profesjonalne podejście do spraw rodzinnych i rozwodowych

Kęty to niewielka miejscowość w powiecie oświęcimskim. Jest dobrze skomunikowana i może się pochwalić zarówno bogatą historią, jak i walorami przyrodniczymi. Świadczone są również różnego rodzaju usługi. Jak w każdym innym miejscu pojawiają się też problemy związane z rozwodami, separacjami, alimentami, a także innymi aspektami prawnymi z obszaru rodziny. To trudne i delikatne sprawy i dlatego warto mieć wsparcie dobrego adwokata w Kętach, który z empatią i pełnym profesjonalizmem podejmie się reprezentacji klienta.

Kety herb
Źródło: https://pl.wikipedia.org/wiki/K%C4%99ty

Polecany adwokat Kęty

Nasza kancelaria adwokacka w Kętach specjalizuje się głównie w obszarze prawa rodzinnego. Zadania związane z rozwodami, separacjami, alimentami, a także sprawami dotyczącymi władzy rodzicielskiej i kontaktów z dziećmi są dla nas priorytetem. Oferujemy kompleksową obsługę prawną, starając się indywidualnie podchodzić do każdego procesu, z pełnym zrozumieniem dla jego specyfiki. Poza tym prawnik Kęty prowadzi postępowania z zakresu prawa cywilnego, karnego, pracy, ubezpieczeń społecznych, administracyjnego i gospodarczego. Współpracuję z firmami i instytucjami, a do każdej sprawy podchodzi indywidualnie.

Adwokaci rozwód Kęty

Jako doświadczony adwokat rozwodowy w Kętach skupiam się na efektywnym i skutecznym rozwiązaniu różnorodnych spraw rodzinnych. W każdym postępowaniu opieram się na empatii i doświadczeniu, co pozwala mi nie tylko skutecznie reprezentować klientów w procesach rozwodowych, ale także minimalizować stres związany z tymi trudnymi chwilami.

Wsparcie prawnika w Kętach można otrzymać w zakresie:

  • rozwodów z orzekaniem o winie i bez orzekania o winie,
  • spraw separacyjnych,
  • zabezpieczenia alimentów na wypadek rozwodu lub separacji,
  • spraw alimentacyjnych,
  • wniosków o zniesienie wspólności majątkowej oraz podział majątku wspólnego,
  • spraw dotyczących kontaktów z dziećmi.

Adwokat sprawy spadkowe Kęty

W Kętach kancelaria adwokacka poza sprawami rodzinnymi zajmuje się także obszarem prawa cywilnego, karnego, pracy, ubezpieczeń społecznych, administracyjnego i gospodarczego. Jako adwokat dbam o to, aby każdy klient był informowany na bieżąco o stanie swojej sprawy, a indywidualne podejście pozwala na pełne zrozumienie potrzeb każdego zleceniodawcy. Ważną częścią prowadzonych działań są też postępowania spadkowe. Kęty to miejscowość, w której można otrzymać wsparcie nawet w skomplikowanych i obciążających sprawach.

Lokalne działania w zakresie obsługi prawnej mieszkańców Kęt i okolic pozwalają odpowiadać na bieżące potrzeby klientów indywidualnych i przedsiębiorców. Skontaktuj się ze mną, jeśli potrzebujesz wsparcia adwokackiego w sprawach rodzinnych lub innych dziedzinach prawa. 

Napisz do mnie, mogę Ci pomóc!

Twoja Kancelaria prawna w Kętach

Jeżeli aktualnie poszukujesz dobrego prawnika w Kętach, rozważ kontakt z naszą kancelarią.
Chcesz skonsultować swoją sprawę? Odezwij się już teraz:

kancelaria@adwokatmariajanik.pl

+48 728-908-693

KONTAKT z Adwokatem z Wadowic

Kancelaria Adwokacka Maria Janik

Skontaktuj się!